Vielgovia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • KP Przecław - Zalew Stepnica 5:2
  • Hanza Goleniów - Orzeł Grzędzice 7:1
  • Zryw Kołbaskowo - Aquila Szczecin 2:8
  • Vielgovia Szczecin - OKS Center MD Goleniów 1:4
  • Znicz Niedźwiedź - Kasta Szczecin - Majowe 0:3
  • Arkonia II Szczecn - Wołczkowo - Bezrzecze 1:2
  • Sparta Skalin - Zjednoczeni Kobylanka 0:5
  •        

Logowanie

Najnowsza galeria

Vielgovia-Zryw Koł 01.09.2013
Ładowanie...

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 118, wczoraj: 443
ogółem: 1 126 066

statystyki szczegółowe

Buttony

Sport.pl

Linki

- Klub "Vielgovia" Szczecin na mapie: http://wmapa.pl/#pi=2202045
- Strona "Wielgowo i okolice": www.wielgowo.pl

- Portal sportowy "Ligowiec": http://ligowiec.net/
- Pogoń Szczecin: http://www.pogon.v.pl/
- Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej: http://www.zzpn.pl/
- Portal sportowy: http://www.90minut.pl/
 

Klasa okręgowa regionalna:
- Fagus Kołbacz: www.glksfaguskolbacz.cba.pl/
-
Flota II Świnoujście:
http://flotadwa.prv.pl/
- Ina Ińsko: www.inainsko.fc.pl
- KP Chemik II Police: www.chemik.police.pl
- Promień Mosty: promienmosty.futbolowo.pl
- Sparta Węgorzyno: www.spartawegorzyno.unl.pl
- Jeziorak Szczecin-Załom: www.oksjeziorak.prv.pl
- Iskierka Szczecin: iskierka.futolowo.pl
- Kasta Majowe: www.kastamajowe.xt.pl 
- Pomorzanin Nowogard: www.pomorzanin.com

- Iskra Golczewo:
- Orzeł Łożnica:
- Błękitni II Stargard:
- Wybrzeże Rewalskie Rewal:
- GKS Mierzyn:
- Sparta Gryfice:
- Wicher Brojce: http://www.wicherbrojce.pl/
- Ogniwo Babinek : www.ogniwobabinek.futbolowo.pl


 

Inne kluby piłkarskie:

klasa regionalna wojewódzka, (dawna V liga).
- Arkonia Szczecin: www.arkonia.szczecin.pl
- Masovia Maszewo: www.masovia.net
- Sarmata Dobra Nowog.: www.sarmatadobra.pl
- Świt Szczecin:
www.swit.skolwin.pl
- Światowid Łobez: www.swiatowid.ovh.org

 


A Klasa
- Grot Gardno: grotgardno.futbolowo.pl
- LZS Zryw Kołbaskowo: zrywkolbaskowo.futbolowo.pl
- Wicher Reptowo: http://wicherreptowo.futbolowo.pl/wicherreptowo/
- Mewa Resko: www.lksmewaresko.pl
- Bryza Reńsko : www.bryzarensko.futbolowo.pl
- Iskra Banie : www.iskrabanie.futbolowo.pl

- Leśnik Kliniska : www.lesnikkliniska.glt.pl
- Rybak Trzebież : www.rybaktrzebiez.futbolowo.pl
- Znicz Niedźwiedź : www.zniczniedzwiedz.ubf.pl

- Czarni Lubanowo: http://czarnilubanowo.futbolowo.pl/
- Dąbrovia St. Dąbrowa: www.gksdabrovia.futbolowo.pl
- Korona Stuchowo: www.koronastuchowo.bnx.pl


B Klasa

- Czarni Czarnówko : www.czarniczarnowko.futbolowo.pl
 

       

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Vielgovia SzczecinOKS Center MD Goleniów
Vielgovia Szczecin 1:4 OKS Center MD Goleniów
2016-11-20, 13:30:00
     

Kalendarium

25

02-2017

sobota

26

02-2017

niedziela

27

02-2017

pon.

28

02-2017

wtorek

01

03-2017

środa

02

03-2017

czwartek

03

03-2017

piątek

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
KP Przecław 5:2 Zalew Stepnica
Hanza Goleniów 7:1 Orzeł Grzędzice
Zryw Kołbaskowo 2:8 Aquila Szczecin
Vielgovia Szczecin 1:4 OKS Center MD Goleniów
Znicz Niedźwiedź 0:3 Kasta Szczecin - Majowe
Arkonia II Szczecn 1:2 Wołczkowo - Bezrzecze
Sparta Skalin 0:5 Zjednoczeni Kobylanka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Zczuba.tv