Kłopoty z obsadą meczu

• autor: oleko1, 2011-09-26 12:03

Coraz większe problemy z obsadą kadry na mecz, mają istotny wpływ na wyniki jakie osiąga drużyna Vielgovii:

Vielgovia Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1:2 (0:2)

Bramki:
0:1 Sebastian Okrzeja 37'
0:2 Sebastian Okrzeja 43'
2:1 Adam Tomaszewski (rzut wolny) 92'

Mecz toczył się pod dyktando drużyny gości, którzy często przeprowadzali groźne ataki na bramkę Vielgovii bronioną  przez Artura Szkudlarka. I to właśnie Artur Szkudlarek obok Adama Tomaszewskiego należeli do jaśniejszych punktów drużyny Vielgovii. Piłkarze z Rewala stworzyli sobie w tym meczu wiele doskonałych sytuacji do strzelenia gola, ale albo niecelnie strzelali, albo doskonałymi interwencjami popisywał się bramkarz Vielgovii - Artur Szkudlarek. Artur Szkudlarek wyszedł zwycięsko klilka razy z sytuacji sam na sam z piłkarzami Wybrzeża. Artur tak trzymaj !!!
 Z kolei największe zagrożenie pod bramką gości siał Adam Tomaszewski, którego samotne rajdy pod bramkę gości z przyjemnością mogli podziwiać licznie zgromadzeni widzowie nagradzający go licznymi brawami. Brakowało jednak przysłowiowej kropki nad "i" aby Adam zdobył w końcu z akcji gola.
Jednak najbardziej niepokojącą od kilku meczy sprawą są braki kadrowe drużyny Vielgovii. Wiąże się to z absencją piłkarzy, którzy do tej pory tworzyli trzon zespołu i na których trener Piotr Kuś opierał grę swojego zespołu. W tym meczu np. był bardzo widoczny brak w pomocy Tomasza Jamro czy w obronie Krzysztofa Klimczaka. Z powodu braku dublerów podstawowych piłkarzy pojawiają się coraz to nowi piłkarze, którzy jednak nie są w stanie z meczu na mecz stworzyć dobrego zespołu. Trener Piotr Kuś na każdy mecz tworzy zlepek drużyny, która pomimo najszczerszych chęci nie jest w stanie konkurować z innymi drużynami z klasy okręgowej. Jak w dalszym ciągu będą tak duże braki piłkarzy, to wkrótce będzie problem z wystawieniem jedenastki na mecz. Nie dopuszczam nawet do siebie myśli czym to wszystko może się skończyć.

Ja naświetliłem tylko problem, a rozwiązać powinni go włodarze klubu wspólnie ze sztabem szkoleniowym.

Skład Vielgovii:
Artur Szkudlarek, Maciej Kaczmarek, Marcin Piotrowski, Mariusz Szymoniak, Krzysztof Kaczmarek, Michał Jatczak, Damian Janaszczyk, Rafał Wieliński, Łukasz Niezabitowski, Michał Suska (Paweł Tomczak 36', Bartek Marek 47'), Adam Tomaszewski.
Rezerwa:

Paweł Tomczak, Bartek Marek.
Żółte kartki:
Nr 8 - Wybrzeże Rewalskie , Maciej Kaczmarek - Vielgovia.

Autorem zdjęć jest Ryszard Wojniusz, admin czyli guru strony www.wielgowo.pl dziękujemy.