W ankiecie udziału nie brałem

• autor: oleko1, 2009-10-12 13:03

No cóż, czas trwania ankiety się skończył i wypadałoby ją trochę skomentować. Tak więc uważam, że porażką moją, ankiety czy w końcu strony jest niewątpliwie jej niska frekwencja. Widać po niej, że ludziom czytającym stronę jest obojętne w jaki sposób pisane są artykuły po meczowe. W związku z tym są potrzebne zmiany.

Może moje teksty i opinie w nich zawarte już nie przystają do rzeczywistości w jakiej obecnie znajduje się klub i niektórzy ludzie w nim działający. Nie jestem też człowiekiem, który za wszelką cenę (czytaj honoru) będzie trzymał się „stołka” wypracowanego przez samego siebie. Dlatego bardzo proszę, żeby zgłosiła się do mnie osoba, która zajmie się pisaniem tekstów, na stronie www.vielgovia.futbolowo.pl, o Klubie OKS Vielgovia i spraw go dotyczących. Osoba ta i tak będzie miała ułatwione zadanie, gdyż relacjami z meczy juniorów obiecał, że zajmie się piłkarz, obecnie występujący w drużynie juniorów Marcin Auguścik.

Pragnę też poinformować zainteresowaną osobę czy osoby, że jest to praca społeczna, bez żadnych profitów finansowych, dająca jedynie satysfakcję z dobrze wykonanej pracy (widać jednak, że nie zawsze tak jest).

A tak nawiasem mówiąc, Panowie dwaj i im podobni, poczytajcie sobie relacje po meczowe na portalu 'ligowiec.pl' lub innych stronach o klubach piłkarskich (np.strona Iskierki Śmierdnica – tam to się dzieje – link podany w dziale „Linki”). Ja czytałem artykuły zamieszczone na różnych stronach przez ostatni tydzień. Zobaczycie wtedy czy nie zawierają opinii piszącego, czy nie pisze się w nich o popełnionych błędach, czy piszący nie szukają recepty na nieudolność i miernotę, żeby wykorzenić rzeczy złe, a nie czytacie tylko teksty napisane przeze mnie. A pisać tak jak Wy to sobie życzycie, chwalić tych których byście chcieli żebym chwalił, to ja na pewno nie będę. No chyba, że zaczną czymś się w meczach wyróżniać, a nie prezentować przeciętność. Bo pisze się o wydarzeniach na boisku, o czymś co może zainteresować czytających. Nietrudno także zauważyć, że same komentarze wzbudzają większe zainteresowanie czytających, niż przydługie relacje z meczów.

Powtórzę, w ankiecie udziału nie brałem. Nie będę się wypowiadał na temat czy osoby uczestniczące w tym sporze, jako osoby zainteresowane, powinny były wziąć udział w ankiecie czy nie (udział wzięły), jest to ich sprawą i ich etyki.
Wyniki ankiety na dole strony.
Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w ankiecie.

autor: ~baniaq90 2009-10-12 13:43:29

avatar Wątpię by p. Auguścik pisał obiektywne relacje z meczu, w którym bierze udział. Jak ma to notować, z pamięci? Po za tym czytając jego ostatnią relację czułeś, że lekko niektóre sprawy podkolorował chociażby opis bramki. Ale cóż sam był autorem i bramki i relacji, więc nic dziwnego.

autor: loczardo 2009-10-12 17:33:26

Profil loczardo w Futbolowo Drogi baniaq90 parę rzeczy na pewno z meczu będę pamiętał a zanim moja praca zostanie wrzucona na stronę to dokładnie sprawdza ją sam administrator strony. A po za tym wcale nie podkolorowałem opisu tylko powiedziałem jak było... Piłka odległość strzał bramka więc proszę cię abyś mi nie zarzucał czegoś takiego bo jesteś nie fair wobec mnie. A po za tym nie narzucałem się aby pisać relacje z meczu tylko wykazałem dobrą chęć i chciałem pomóc administratorowi który prowadzi seniorów juniorów i trampkarzy i ta praca na pewno jest ciężka. Jeśli chcesz pisać relację juniorów proszę bardzo nie zabraniam ci :) Pozdrawiam :)

autor: ~oleko 2009-10-12 18:08:40

avatar Dajcie mu szansę, jeszcze dobrze nie zaczął, a już ktoś ma jakieś ale...Poza tym każdy widzi inaczej i sprawa obiektywności to sprawa subiektywna. Czasami jest tak, że nawet milczenie można uznać za brak obiektywizmu.To co ja zanotowałem: w 62 minucie Loczardo strzelał z około 18 metra i piłka 'poszła' po poprzeczce, dwie minuty później, w 64 minucie strzał, nie widziałem z ilu metrów, i piłka po dotknięciu przez bramkarza wpadła do bramki. Więc nie wiem, gdzie te podkoloryzowanie. Zresztą to mało ważne czy z 20 m czy z 30 m, zdobył bramkę na wagę trzech punktów i tyle. Z trzech punktów powinnście się cieszyć, a nie szukać pretekstu jak tu mu dokopać.Kończę, bo niedługo mecz Pogoni (19:15), a ja jeszcze zdjęć nie obrobiłem. Chyba dzisiaj już nie dam rady, a może puszczę nie obrobione :(

autor: ViExPl 2009-10-12 21:11:47

Profil ViExPl w Futbolowo Akurat opis bramki zgadza się z tym co mówili kibice i bardzo chwalili grę Locza w tym meczu. Także wnioskuję, że nic nie kolorował z opisu bramki.

autor: ~anonim 2009-10-12 21:36:42

avatar Też byłem na meczu i wiem, co widziałem. I zaznaczam, że mówię to o bramce, a nie o jego grze.

autor: loczardo 2009-10-12 21:42:25

Profil loczardo w Futbolowo Jeśli mogę to chciałbym cię zapytać który moment w mojej bramce według ciebie podkolorowałem ??

autor: Tomaszewski2 2009-10-13 16:44:29

avatar no coz nik nie jest doskonaly ale trzeba prubowac i sie tym nie przejmowac :) pozdrowionka i 3m siem (bedzie dobrze)